Дневники вампира: Пробуждение

“Дневники вампира” – це серіал, за виходом якого слідкували багато підлітків та молодих людей, а чи знали ви, що книга була написана ще у 1991 році і ходять слухи, що Стефані Майєр скопіювала свої “Сутінки” саме з цієї книги. Що я вам скажу?… Схожість зі “Сутінками” тут лише у тому, що Він – безсмертний вампір, Вона – проста людина, але їхні долі перетнулись, щоб вони змогли покохати один одного.

Для мене, “Щоденники вампіра” – це дуже примітивний твір: речення прості, емоції непрописані, сюжет передбачуваний і якийсь дитячий. Історія починається у перший навчальний день маленького американського містечка. У місцеву школу переводиться новий учень з Італії, Стефан, який одразу ж привертає увагу королеви школи, Єлени (ідеальний Він для ідеальної Неї). Дівчина хоче добитись уваги новачка і всіма способами старається привернути його увагу. Після того, як юнак рятує її на шкільній зустрічі випускників, Єлена розуміє, що щиро кохає Стефана і готова заради нього на все… Але Стефан має багато скелетів у шафі: він – вампір, його брат, який ненавидить Стефана, – теж вампір, а дівчина, яку вони обоє кохали, як дві каплі води схожа на Єлену.

Книга закінчується тим, що Дамон, злий брат, викрадає Стефана і Єлена безстрашно йде його шукати.

Звичайно, що є продовження і це навіть не одна, і не дві книги. Надіюсь вони будуть цікавішими, ніж перша, і не будуть викликати у мене стільки скептицизму і критики.

 

11. Книга, написана у рік твого народження – #ФабулаКнигоманія2017_11

#ФабулаКнигоманія2017_11

#ФабулаКнигоманія2017

dnevniki_012

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .