Devil Wears Prada

Якщо Ви бачили фільм, то попереджаю зразу: він дуже відрізняється від книги. Фільм не є поганим, він просто супер, але це не книга.

Devil Wears Prada – це історія про молоду дівчину, яка мріє про кар’єру журналіста і, потрапивши на роботу у модний журнал, старається зробити все від себе можливе, щоб досягти успіху. У книзі якраво розбражено, що якщо хочеш чогось добитись, мусиш вижати зі себе все, щоб досягти мети, але у погоні за цією метою можна загубити себе як особистість. І тоді нагорода після всіх перепон стає неважливою та непотрібною. Головна героїня не є ідеальною, вона робить помилки, вчиться на них, падає та встає знову. Її цінності міняються протягом всієї книги і вона розуміє, що те, що було важливим на початку історії не було діамантом, а лише склом, що блищить на сонці.

Це книга, яка вчить, що бездоганних людей не існує. Всі ми робимо помилки, про які потім шкодуємо, але це не означає, що ми не повинні старатись стати кращими, ніж були вчора; ми не повинні йти проти свого сумління та совісті, не повинні ламати себе через інших, а повинні залишатись Людьми і знати, що кохання та дружба важливіші за кар’єру та популярність.

 

Ця книга була у топі бестселерів New York Times протягом шести місяців і недивно чому: в ній є все романтика, пригоди, краплина філософії та психології, трішки драми та інтриги. Вона зацікавить кожного, а я обов’язково прочитаю продовження цієї історії Revenge Wears Prada: The Devil Returns.

 

22. Книга з переліку бестселерів The New York Times – #ФабулаКнигоманія2017_22

 

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_22

 

 

IMG_3381[1]

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .