Чужинець на чужій землі

На початку грудня читала цікаву книжку “Чужинець на чужій землі”. Ідея дуже цікава – був зроблений політ на Марс, група відібрана дуже ретельно, розраховано на ідеальну взаємодію, оскільки їм доведеться проводити довгий час разом. На жаль, з групи ніхто не вижив; через деякий час зроблено новий політ на Марс і виявлено…

До Вашої уваги Валентин Майкл Сміт – людина, що виросла на Марсі, дитина членів команди, яка впитала в себе як губка усі звички марсіан. Тож книжка про Валентина Майкла Сміта та його життя на Землі. Є такі непересічні особистості як Джубал Гаршоу – надзвичайно цікава й розумна людина, хоча декому його погляди можуть не сподобатися.
Коли книжка була видана вперше, її було скорочено й лише після смерті автора було видано знову уповному обсязі, можливо через це, а можливо через те, що книжка писалася протягом 10 років, здається, що книжка – це дві різні книги. Перша – просто захоплююча, а друга .. вельми відрізняється від першої, навіть поведінкою героїв, до того ж є нові. В цілому, книжка дуже цікава, хоча певні погляди на певні теми, зокрема на релігію, можуть бути не усім до вподоби. Книжка відкриє очі на безліч тем та змусить задуматися й переосмислити багато речей.

Найбільше в книжці мені сподобалася ідея “справедливого свідка” це людина, одягнена у мантію,  яка засвідчує те, що бачить і те, у чому певна, слова справедливого свідка на підлягяють сумніву, в цьому й уся ідея. Для прикладу, якщо спитати у справедливого свідка  якого кольору той будинок, отримаєте відповідь “з того боку, який видно – білий” це не означає, що інші сторони будинку білі, але й не означає, що вони не білі.

В книжці 717 сторінок, тому це

Дуже товста книга (не менше 500 сторінок) – #ФабулаКнигоманія2017_12

Опубліковано у Блоги,Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.