Чарлі і шоколадна фабрика

Книга зі шкільної програми, яку я не читала – це “Чарлі і шоколадна фабрика”. Чому я її не читала? Бо не було цієї книги у списку творів, які ми вивчали. Але побачивши її зараз у програмі зарубіжної літератури, я не втималась і вирішила заповнити цю прогалину у моїй освітній програмі шкільних років.

“Чарлі і шоколадна фабрика” – це чудова дитяча книжка про маленького бідного хлопчика, який дуже любив шоколад. Цей хлопчик отримав шанс побувати на найкращій шоколадній фабриці Віллі Вонки, познайомитись з її власником, маленькими працівниками, умпа-лумпами, та побачити як насправді роблять найсмачніші солодощі.

Це історія про бідність, силу грошей та влади, справедливість та чесність. Це книга, де добро перемагає, хороші персонажі винагороджені за своє терпіння та страждання, а негативні – покарані за свою ненажерливість, жадність, нетерплячість та гординю. Це казка про чари, про фантазію і звичайно ж про шоколад.

Шкода, що цієї книги не було у моїй шкільній програмі, але я рада за тих дітей, які зараз читають, обговорюють та аналізують цей казковий твір на уроках. Бо саме такі книжки прививають любов до читання.

 

P.S. Є ще друга книга про маленького Чарлі, яку я обов’язково прочитаю.

 

13. Книга зі шкільної програми, яку ти не читав(ла) – #ФабулаКнигоманія2017_13

#ФабулаКнигоманія2017_13

#ФабулаКнигоманія2017

 

IMG_1740

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .