Борис Акунин. Шпионский роман

#ФабулаКнигоманія2018 #FabulaBookMap_13

14/50

Це гостросюжетний пригодницький роман, дії якого відбуваються в СРСР на початку 1941 р.

Єгору Доріну, молодому, кмітливому і сильному красеню, доручають надзвичайно важливу справу – перехопити агента німецької розвідки. При проведенні операції Дорін вимушений таємно видати себе за німецького агента і вийти на зв’язок із шпигунами. Під цим виглядом Єгору треба сконтактувати з головним шпигуном – Вассером, через якого Дорін опиниться на межі життя та смерті.

Безсумнівною перевагою цього роману є те, що вигаданий сюжет влучно переплітається з реальними історичними подіями, що відбувалися в червні 1941 р. (військові приготування, репресії).  Це привертає увагу і затягує при читанні, адже здається, що все, описане в романі, могло мати місце в реальному житті.

Роман сподобався, читався дуже легко і швидко, було неможливо відірватися. Хоча певні моменти трохи дивували. Наприклад, Дорін, провівши не один день у полоні у старому будинку, не зміг вибратися з нього, а коли будинок підпалили, вибрався з нього достатньо швидко. Мабуть, у стані за хвилину до загибелі активізуються максимальні сили організму, аби не померти. У цілому, історія дуже цікава, динамічна і захоплива.

Опубліковано у #ФабулаКнигоманія2018,Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.