26165839_563590133977023_6266269142856804669_n

#КнижковийГороскоп

У нашому видавництві завівся Оракул🌠. Він помітив, що книги📖, які ми видаємо, містять у собі рідкісну магію передбачень😮. Після його прискіпливих досліджень ми отримали отакий гороскоп з приміткою «надзвичайно точний». Перевіримо разом?

Овен 
«Допоки говориш, допоки робиш щось, треба весь час притримувати коні, бо якщо їх не стримувати, то ці коні стають нескінченні, вони гронами лускають під час руху й копита їхні вистрілюють навсібіч, вони залишають по собі перфорацію на болоті та випалену смужку шляху».

Тілець
«Білі жаби регочуть у бульках фонтанів та божевільно роздуваються. Круглі сльози щасливих помираючих підскакують та видзвонюють, мов бісер. Усе тут чудово. Все тут чудово у колисці божевілля».

Близнюки
«У Гертруди було непомірне декольте, під яким билося гаряче кавунове серце. Навіть взимку із того декольте йшла міцна пара. Але ж я бачила на власні очі, бачила, як туди падає сніг і як він там шипить та тане. Звісно, їй там було дуже волого».

Рак
«І луки, і дерева, і небо довкола нас говорили про те, що світ круглий та дзвінкий, як м’яч, що бідність, самотність, старість та незнайомі злочинні чоловіки із кишенями, що повні льодяників, про яких торочать дорослі, – лише засіб нашого виховання».

Лев
«У його руках булькотіли особливі рубіново-терпкі грузинські вина, які із вправністю золотошукача він добував у потаємних гастрономічних копальнях».

Діва
«Іноді я блукала у вакуумі, проходячи кілометри в пошуках голосів, і тоді місто немовби зникало,розтоплюючись у моїх крижаних мізках. Тоді я ще не знала, чим скінчиться моє нове захоплення, але доля грізно котилася мені назустріч».

Терези
«Якось, коли батьків не було вдома, я відлила трохи горілки у баночку з-під мікстури і сховала у себе під ліжком про запас. Горілка відгонила ліками, але я вирішила, що заради віршів можна і носа пальцями затиснути».

Скорпіон
«Іноді, коли апетит у нього зникав, він пильно, серйозно і навіть із долею трагізму дивився на мене, наче здаля, і раптом словами або ледве помітним порухом пальців наказував: «Застигни!»».

Стрілець
«Їй сімнадцять. На щоках палахкотить неприродний, майже жовтий рум’янець, і вона перебирає кольорове муліне. Я пізнаю її одразу — Рахіль із цегляного заводу — і, переступивши поріг, одразу провалююсь до простору її життя».

Козеріг
«І, як казав колись Пловець, до всього того Бог ніякого відношення не має, а лише посилає нам різноманітні випадковості, насмішкувато спостерігаючи за своєю неоковирною грою».

Водолій
«— А сьогодні кажу вам: здрастуй, космос, здрастуй, небо!
Спершу взагалі ніхто не зрозумів, про що це вона. Але потім її покірний голос повідомив, що сьогодні річниця найголовнішого дня в історії людства».

Риби
«І перед самим від’їздом звідти, навесні, раптом тоді накотила на мене поезія і я написала вірша…»

 

Posted in #КнижковийГороскоп and tagged .