копия

#КнижковийГороскоп. Липень

Овен

«Ведуча прогнозу «Небесні новини» Сара Пеннок, каже мати, говорить, що вночі буде метеоритний дощ і багато людей матимуть змогу побачити цю астрономічну виставу. Потім мати сміється. Небесні новини! каже мати».

Тілець

«Ви таке щодня бачили. Може, для вас усе це — доволі звичайна річ. Однак, палац, який ми щойно бачили, з картинами, давніший навіть за мури. Він — від тих часів, коли мурів ще не було. Отакий давній. Просто дивовижно, що є щось настільки давнє».

Близнюки

«Ніхто не падає. Ніхто не поспішає, навіть під дощем. Ніхто не дзвонить у дзвіночки (крім туристів, помічає Джордж, їх легко вирізнити). Ніхто ні на кого не кричить, щоб його пропустили. Навіть дуже старенькі бабусі, вбрані в чорне, їздять тут на велосипедах…»

Рак

«Капуста — це не подарунок, каже Генрі. Якщо ти зайчик, то цілком, каже Гелена Фіскер».

Лев

«Урешті, вона дозволяє собі подумати про те, як це: водночас боятися так, що подих перехоплює

їхати так швидко, почуватися, що геть нічого не контролюєш

зрозуміти, що таке справжня безпорадність

нестися блискучим простором, розуміючи, що в будь-який момент можеш упасти й забитися, а водночас, так само — розуміти, що можеш і не впасти».

Діва

«У готелі куди не поглянь — витвори мистецтва. Над ліжком, де спатиме вона з матір’ю,— робота сучасного італійського художника. У неї форма велетенського ока, яке з одного краю воно має пропелер, як у літака, тільки що той пропелер, здається, зроблений з великих кленових насінин. До смужки металу, чи з чого там зроблена зіниця, зверху причеплена мушля равлика, і вся конструкція поволі погойдується над ліжком, так що майже можливим здається, що мушля теж рухається, хоча очевидно протилежне».

Терези

«Коли вона дивилася на мене — у мене було відчуття: це — справжнє, мені це подобалося, як вона була уважна до мене, до мого життя. Наче їй особисто було важливо, як я себе почуваю день у день, що я роблю кожної години. І так, вона мене одного разу поцілувала. Я маю на увазі — по-справжньому, притиснувши мене до стіни…».

Скорпіон

«Думаю, сьогодні темою нашої розмови було говоріння і мовчання, а також де, коли і як вони можуть бути. Так що я вважаю, що ми правильно вчинили, що ненадовго залишили школу, аби ти змогла встановити зв’язок, який тобі, очевидно, був необхідний і невідкладний».

Стрілець

«Поряд із ним — кам’яна дорога, яка в міру того, як на неї дивитися, перетворюється на водоспад: каміння буквально на очах стає водою. І від цього починаєш помічати: картина повна несподіваних речей».

Козеріг

«…твоя мати мала рацію. Їй сподобалося саме поняття антигероя. Антигероїні. Вона була переконана, що люди можуть бути тими, ким вони насправді є, а при тому все одно вигравати попри все. Сподіваюся, це і про мене. Еге?».

Водолій

«Дивіться всі, хто хоче, бо я не можу — я і хлопчик немов з’єднані невидимою мотузкою, вона обплутала мене, і не розплутати, і куди йде хлопчик, я волею-неволею маю йти, за поріг, через наступну кімнату — погляньте!».

Риби

«Я йду дорогою, проминаючи поле, де працює багато бусурманів у білому одязі — він вирізняє робочу людину і підкреслює темний колір шкіри: вони орють й саджають щось, а я вільно йду своєю дорогою».

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.