28538041_1906181986378782_49606177_n

#КнижковийГороскоп

Овен

«З  каміння, знайденого в  річці Дор, вони будують порти в  мініатюрі: в  цих портах  — паперові кораблики, які швидко несе течія».

Тілець

«У  Габрієль є  одна чудова якість: вона витривала в  роботі і залишатиметься такою усе своє життя. Завдяки цим додатковим годинам роботи їй вдається зібрати деякі заощадження».

Близнюки

«— Дивачка! — кажуть спершу, знизавши плечима. Але, що цікаво — коли проходить перший шок, люди часто визнають, що це дивне вбрання їй ідеально пасує».

Рак

«Більше покладаючись на інтуїцію, ніж його друг, він починає розуміти, що молода жінка хоче не просто зайняти себе, заповнити вільний час, а стати собою, жити в повному розумінні цього слова, і  не знати скрути…».

Лев

«Усе, що вона винаходить або оновлює у сфері моди, виходить безпосередньо з того, що криється глибоко в ній — в її походженні, минулому, але в першу чергу — в її зовнішності…».

Діва

«Він любить подорожувати з розкішшю… Він замовляє рідкісні вина, страви, завдяки яким їхній стіл нагадує картини Веронезе».

Терези

«З Монако Габрієль та Дмитро повертаються вже коханцями. Протягом декількох днів, проведених там, вони розважалися, як скажені: Романови вміють веселитись».

Скорпіон

«Усі говорять про майбутнє герцога та про подружні сварки, які нещодавно стали головною новиною. Обізнані люди стверджують, що новою герцогинею стане елегантна вродлива француженка, що керує відомим паризьким будинком моди».

Стрілець

«Часто трапляється так, що гості, заблукавши у  цьому величезному замку, не можуть знайти свою кімнату і почуваються так, наче опинилися у романі Вальтера Скотта».

Козеріг

«Мене вона посадила на маленький табурет біля своїх ніг! Я почувалася наче перед суддею, що оцінює, чи достойна я  стати дружиною її колишнього прихильника. Не можу сказати, що цей екзамен був приємним».

Водолій

«Справжня щедрість — це змиритися з невдячністю».

Риби

«Рішучий характер цієї «старенької леді», енергія, яку вона зберігає, жвавість її висловлювань завойовують серця усіх. Але найбільше американців вражає надзвичайний успіх її повернення, яке вони порівнюють з  поверненням боксера…».

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.