28117189_1898583797138601_719558081_n

#КнижковийГороскоп

Овен

«— Я можу підкорити й вітер, сер! У мені клекоче такий ураган, він спустошить Іспанію, коли ви наважитесь мене випробувати! Нехай приходять хоч усі армії пекла, вони не пройдуть!».

Тілець

«Коли я приходжу до ресторану, Трент уже всере- дині. Це наше місце. Нам тут подобається, бо коли ми замовляємо мартіні, його приносять у охолоджених келихах для мартіні, а потім, коли вип’ємо половину, приносять нові келихи з льодом і переливають рештки. І навіть приносять свіжі оливки. Дивно, правда?»

Близнюки

«Гадаєте, дванадцятирічна такса — не може бути завзятим гравцем у «Монополію». Тут ви помиляєтесь. Вона отримує прибутки з готелів на другому боці дошки не гірше за бізнесмена, співчуваючи тим, хто не може дозволити собі зависокі ціни її оренди.»

Рак

«— Хтось мені казав, що до бальзаму для губ додають товчене скло. Через це стаєш від нього залежним. Від тих дрібок скла з’являється безліч мікроскопічних порізів, і вам потрібно… ще бальзаму для губ».

Лев

«От зараз встану й піду на вихід. А потім призначу третє побачення з Обіймальником. Принаймні той цікавив мене настільки, що я хотів би знати, чи цікавий я йому. Чому це я перший розірвав обійми?»

Діва

«Мобільник дзвонить лиховісно, беземоційно. Таке трапляється, коли ви знаєте, що сталося щось недобре ще до того, як відповісте. Метушливо виймаю телефон із кишені, але ледве встигаю, дзві- нок от-от мав переадресуватися на голосову пошту. Немає часу ні для чого помилкового, ми їдемо до Сан-Франциско на весілля Мередіт сьогодні вранці».

Терези

«У нас із Лілі немає постійних планів на вечори вівторка, отже, коли телефонує Трент і каже, що нам слід випити келих-другий десь біля пляжу, я погоджуюсь».

Скорпіон

«У воді зграйка дельфінів розрізує поверхню, і ми спостерігаємо, як вони пірнають і вистрибують на утворених ними хвилях. Частина мене хоче, щоб ми не сиділи на обриві, а були у воді, я поплив би до дельфінів і попросив би в них про допомогу, попросив би забрати восьминога…».

Стрілець

«Я почуваюся всемогутнім, адже переді мною схи- ляються в поклоні всі чотири акули. Мені лишається знайти ці так звані отвори, вони розташовані там, де прикріплено ручки».

Козеріг

«Що я роблю в тату-салоні, не зрозуміло навіть мені, та й будь-кому, хто попросив би рекомендацію в чужинця. Відтоді, як восьминіг осліпив Лілі чорнилом, у мене з’явилась нав’язлива ідея, що мене треба також затаврувати чорнилом, щоб між нами постала певна гармонія.»

Водолій

«— Гадаю, ти повинен наважитися на великий вчи- нок. Гадаю, ти мусиш узяти життя за зябра й струснути ним. Перевернути світ із ніг на голову. Не бався більше у восьминогову гру».

Риби

«Не минуло й двох тижнів, як із моєї колишньої суті геть нічого не лишилось. Я мріяв про душ. У мене виросла колюча й жорстка борода кольору солі й просолена морем. Шкіра на мені обгоріла, видубилась і облазила. Кинувши погляд на свій відбиток у вікні рубки, я зрозумів, що став кимось іншим.»

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.