27720858_1893811974282450_895208658_n — копия

#КнижковийГороскоп

 Овен

«Ця історія без початку і кінця для мене починається саме під Віднем, коли її сторони вперше і востаннє зійшлись настільки тісно».

 Тілець

«Обережно ступаючи, щоб не вляпатись у  щось на дорозі (благо, що погода стояла суха і  сонячна, а  сніги посходили ще зо два тижні тому), він перейшов кладку на той бік Надвірнянської Бистриці та попрямував далі узбіччям тракту, за першим поворотом якого і  стояла корчма».

 

 Близнюки

«Іґнацій, нарешті позбувшись фінансових проблем, почав поволі зводитись на ноги. Поставив у  конторці та квартирі гасові світильники, заховавши куди подалі канделябри, купив собі новий костюм та білизну і  взагалі зажив більш-менш людським життям».

 

 Рак

«До корчми він, як завжди, прийшов першим. Зага- лом цю зустріч він волів провести не тут, а десь у не такому людному місці — радше в борделі, де присутність клієнта тримається в більшій таємниці».

 

 Лев

«Не перевіряючи, чи женуться за ним жандарми, перестрибнув через низенький паркан і  забіг у  прочинені двері. Опинившись у  сінях, прихилився до стіни і  важко видихнув: «No kurwa…». У передньому покої заворушилися тіні, а  жіночий голос промовив: — No dzień dobry, panie» .

 

 Діва

«До речі, Відень великий, але загубитися тут ніби важче, ніж у  Станіславі. Хтось постійно знаймиться, підсідає в  каварнях за столик. Одного разу я  вечеряв собі, а  до мене підійшов якийсь химерний чоловічок, потиснув руку та сказав, що мій колишній клієнт. Уявляєш собі?»

 

 Терези

«Коли кожен знайшов своє місце, добравши собі заняття до смаку, схожий на жандарма чоловік, що стояв на колії, засурмив у  сюрчок, і  паротяг рушив з  місця, тягнучи за собою вагони, об’їжджаючи нещодавно прокладену колію на Чернівці».

 

 Скорпіон

«Ти сама мені який тиждень тому віддала «Фауста» і  ще годину розказувала, як він тобі сподобався. Так що не накручуй себе через дрібниці. А  коли вже будеш знати щось докладно  — приходь, допоможу. Якщо зможу».

 

Стрілець

«Сьогодні я  розповів Марії про свої пошуки. Сказав не все  — все їй знати не треба. Я  і  сам не все ще знаю. Вона сприйняла спокійніше, ніж я  думав  — аж дивно. Шкода тільки, що пошуки нічого не дали».

 

 Козеріг

«Все було питанням особистих уподобань і особистого везіння на цій широкій і  короткій вулиці, яка після завершення робочого дня і аж до півночі зосереджувала в  собі все життя міста».

 

 Водолій

«Ви всі троє зараз вийдете з  покою і  забудете все, про що ми тут розмовляли. Маєте моє слово, так буде краще для всіх. Що ж до вас, Маріє,— я щиро сподіваюся не побачи- ти у  своєму закладі вашого чоловіка із жодної оказії. До побачення».

 

 Риби

«— Їду я  собі з  середмістя, Іґнацю, на Вовчинці. Звідти, здається мені, буде ліпше видно. То от, їду, а  тут по Галицькій хтось у  котелку біжить. Скільки років маю діло зі Станіславом, Іґнацю, а  в котелку ще-м нікого, крім тебе, не видів».

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.