гороскоп

#КнижковийГороскоп

Овен

« – Лянь. Квітка лотоса. Початок нового життя.
– Пощастило комусь, – зауважила Сонечка,- мабуть, курити кинув. Пити припинив… Коротше, почав жити новим життям.»

Тілець

«Заможну людину розгледіти в ньому було нескладно, але вгадати в цьому дідусеві з пухкими щоками одного з найжорстокіших бійців на пивному ринку країни зміг би не кожен».

Близнюки

« – Не хочу тебе засмучувати, Сонечко, – зітхнув Гладкий Барселона, – однак абсолютних цінностей не існує. Усі наші цінності – результати  домовленостей. Ми, та ні, навіть не ми, а якісь дяді погодилися вважати цінностями картини Рембрандта, скульптури Родена і перше видання коміксів про Супермена. Якщо ти збереш маджонг «Імператорський нефрит», можеш із цілковитим правом вважати його цінністю».

Рак

«Під списаними аркушами паперу Бідон знайшов великий поштовий конверт. Ще раз поглянувши у бік входу, він рішуче висмикнув конверт із теки і, холонучи пальцями в  передчутті удачі, витрусив з нього книгу».

Лев

«Коли Регаме вийшов із залу, казах скрушно по- хитав головою і сказав огрядній жінці непевного віку й національності, що обідала з ним за одним столиком: — Не вміємо ми себе цінувати. Варимо чудове пиво, іноземці п’ють і  хвалять, а  ми кривимося: гірке. Піду візьму пляшечку.»

Діва

«Рудий ударив по гальмах і почав вивертати кермо. Машину різко розвернуло, закрутило, і Женя раптом зовсім близько побачив гігантську голову лося зі спрямованими на нього рогами. Лось мав уважні, вологі, коричневі очі. Останньої миті він ледь помітно підморгнув Жені».

Терези

«Ланцюжок подій, які привели тебе сюди і зробили шаманом, уже почав вибудовуватись. Тобі несила зупинити цей процес, але можеш його спрямувати».

Скорпіон

«Він повис над нею, як сонце над передзахідним обрієм. Труснувши головою, вона тричі сильно вдарила в  нього правою рукою, бубон, набираючи помалу швидкість, поплив над землею. Він описував у повітрі охайне коло, центром якого була точка над багаттям».

Стрілець

«Розвійте мої сумніви,— попросив Ста- рий Качалов, відклавши вбік щойно зібрану комбінацію.— Ось у  мене конг на шістках бамбуків, а вони, як усім відомо, означають подорож».

Козеріг

«Що можна спитати у  димового стовпа? Як у  нього справи? Як життя? Недоречні питання… І про здоров’я його не спитаєш. Регаме уважніше придивився до повільного руху у звихреному середовищі. Газоподібні маси тієї ж миті спалахнули легкими переливчастими вогнями. Це було гарно».

Водолій

«Подув свіжого вітру з Дніпра може зірвати капелюха з  необачного перехожого в  Маріїнському парку, може вихопити кульку в  маляти й  віднести її в ясно-блакитне київське небо. Не плач, дитино. Не плач. Звикай. Зовсім поряд ревуть інші вітри, інші урагани».

Риби

«На схилі дня, коли ранні передзимові сутінки вже розмили контури будинків і дерев, але ліхтарі ще не засвітилися, раптом пішов сніг. Великі й важкі лапаті сніжинки за лічені хвилини сховали підмерзлу осінню багнюку тротуарів. Вони лягали впевнено і  щільно; у  їхньому леті не було несміливості та приреченості першого снігу».

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.