26943554_1884539355209712_1989264551_n

#КнижковийГороскоп

Овен.

“З тобою, Гуфо, я геть нічого не боюся. Знаю,що ми багато втнемо. Ти повезеш мене на Північ,у місто твого дитинства, у Буффало, до Ніагари, і ми обоє плигнемо у водоспад, щоб подивитися, хто перший випливе”.

Тілець.

“Нас витурили з «Білтмора» за непристойну поведінку. Ми перебралися до готелю «Коммодор».

Усенький Мангеттен побував у наших апартаментах, ми зчиняли стільки галасу і так гучно бахкали корками від шампанського у ліфтах, що нас потурили і з «Коммодора»”.

 

Близнюки.

“Крихітко,— казав Скотт,— годі вже цього цирку, добре? Пора знову заграти на наших скрипках”.

 

Рак.

“Учора вночі ми так реготались і вечеряли в такому доброму гуморі, у такому гарному товаристві,

і треба було танцювати…”

 

Лев.

“Коли настала пора ділити ролі, я взяла на себе таку алегорію як Ревність. Та виявилося, що це він, любий мій чоловіченько, мій упиряка, страшенно ревнує, коли я намагаюся розгорнути крила”.

 

Діва.

“Ми безсоромно зареготалися, то був вибух утішного і спустошливого сміху. Лозові крісла рипіли, мало не розвалюючись під нами. Усе було як і раніше, зовсім недавно, коли ми були двома найменше скутими дівчатами у цьому графстві, утім, і найменш набожними теж”.

 

Терези.

“У цьому домі, де панує старосвітська розкіш, під мовчазними кронами дерев, що створюють тут оазу, затиснуту поміж передмістям і шосе, мені знову згадується фільм Клінта Іствуда «Північ у Садку Добра і Зла»”.

 

Скорпіон.

“По радіо тривожно передають штормове попередження, що чергувалося короткими сигналами, уже десять хвилин звучить те саме, то я вже й не слухаю. Насувається торнадо”.

 

Стрілець.

“Того ранку мені принесли малесенький згорток, де була старовинна обручка, певне, Скотт здер її з материного пальця, щоб подарувати мені. Здається, хлопці завжди так роблять: грабують матерів, аби своїх наречених обдарувати. І записка там була, де Скотт писав: «Можеш вважати це зверненням до твого батька, в якому я прошу твоєї руки і серця”.

 

Козеріг.

“За столом у «Кантрі-клубі» сидить семеро офіцерів, і Скотт дивиться на них із гордовитим, зухвалим, захопленим виглядом. Кожен із тих хлопчаків читає мені вірша і вручає подарунок, декотрі роблять це з таким гумором, що, хильнувши шампанського, ми падаємо від реготу і п’яніємо ще до того, як подають першу страву”.

 

Водолій.

“Ох, тихіше! Помовчу трохи. Людина в білому втручається у мої спогади, щоб ватою й етером поправити ґанджі у моїй свідомості”.

 

Риби

“Гм! Бачу, футболу цього вечора не буде!» — сказала матінка, поцілувавши мене й натякаючи на моє захоплення влітку чемпіоном Південної ліги Френсісом Стаббзом,— у такий спосіб вона давала на здогад, що лише ми з нею можемо розуміти одна одну”.

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.