гороскопгрудень1

#КнижковийГороскоп

Овен

«Хтось, у кого цілі гори пристрасті до опанування бажаної мови, завжди знайде шлях до прогресу, навіть якщо цей хтось використовує неефективні підходи чи надовго застрягає на так званому «плато».»

Тілець

«Сміх  — це сміх, незалежно від того, у  якій точці світу ви перебуваєте.»

Близнюки

«…якщо ви йдете назустріч новим викликам, підведіться на ноги, обтрусіть пил та пробуйте знову. Невелика наполегливість завжди винагороджується».

Рак

«Коли ми обіцяємо собі (як новорічної ночі) вільно заговорити новою мовою, але нечітко визначаємо термін, наприклад «протягом року» чи «одного дня», навіть найкращі з  нас можуть лінуватись. У  тижні сім днів, і  «одного дня» серед них немає».

Лев

«Увесь процес пригадування триває менше ніж одну секунду і  навряд чи пригальмує плавну розмову. Слово легко пригадується  — і  набагато швидше, ніж коли ви копирсаєтеся в  тому, що багато разів повторювали і  в результаті зазубрили».

Діва

«Щоразу, коли я не розумів, про що говорить польський співрозмовник, я посміхався і трішки реготав зі своєї власної тупості, щоб допомогти людині почуватися більш розслаблено, замість переключатися на іншу мову. Це спрацювало».

Терези

«…моїм пріоритетом є живе спілкування, отже, мені треба більше практикуватися в  ньому і  набагато менше  — у  читанні книжок чи розумінні фільмів. Здатність розуміти серіали і  читати газети не дуже допомагає під час подорожей та розмов з  людьми, на відміну від розмовної практики.»

Скорпіон

«Переконливий акцент  — це те, що більшість із  нас вважає критично важливим для того, аби вас мали за носія певної мови. Я  вважаю, що це працює не лише у  поєднанні зі схожою з  місцевими жителями зовнішністю. Річ не тільки в  тому, як ви це кажете, а  й що ви кажете».

Стрілець

«Хоч  би що ви робили, не проходьте крізь мовне випробування самотужки! Люди, які докладають усіх можливих зусиль, перебуваючи на тому самому рівні, що і  ви, можуть стати вашими компаньйонами, до яких у разі чого можна звернутись.»

Козеріг

«…одного дня вона вирішила припинити забагато аналізувати і  просто спілкувалася чеською зі своєю матір’ю. Це було важко, і  вона дуже боялася, що мати критикуватиме її помилки. Але, на її подив, мати вигукнула: «Нічого собі! Твоя чеська майже ідеальна!»

Водолій

«Ті, хто вміє концентруватися, організовують усе таким чином, що опрацьовують свої різноманітні інтереси швидше послідовно, а не паралельно, не виснажуючи себе. Завдяки цьому вони нічим не нехтують».

Риби

«Справжньою перевагою дітей є те, що природно вони менше бояться помилятися. Замість вважати помилки тавром на все життя  — нам варто повчитися у  дітей.»

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.