159789654

#КнижковийГороскоп

Овен

“Над затягнутим мерехтливим серпанком містом нависало кобальтове небо, що вдалині спиралося на темно-червоні пагорби. Усе потопало в тіні численних дерев, а повітря повнилося викриками чайок, які виписували кола над сотнями човнів, що юрмилися в гавані. Ця незвична картина змусила її тіло затремтіти від раптового збудження”.

Тілець

“Вона загорнулась у легку вовняну шаль і раптом відчула, що опинилася на межі між двома різними світами: один — світ людської активності, в якому інколи так важко знайти своє місце, а інший — світ природи, де панували зовсім інші закони”.

Близнюки

“По якомусь часі ліс порідшав, а потім стало видно широкий просвіт, від якого долинали дитячі викрики. Лісова стежка привела їх до дюжини дощаних хиж із жерстяними дахами, що стояли впритул одна до одної. Під деревами і далі, доки сягало око, було видно іще один ряд таких само убогих халабуд подекуди вкритих лише пальмовим листям”.

Рак

“…він зберігав холоднокровність і, здавалося, контролював геть усе: човен, озеро, вечір як такий. У відблисках призахідного сонця його усміхнене обличчя якнайкраще доповнювало романтичну атмосферу. Аж раптом їй стало лячно”.

Лев

“…на Цейлоні існує стільки різних угруповань, що ми, аби не відвернути від себе однодумців, просто не можемо собі дозволити акцентувати увагу на відмінностях між поглядами. Якщо хочемо досягти якихось значних змін у цій країні, мусимо шукати консенсус”.

Діва

“Вираз його обличчя був дивним; вона ніколи не бачила його таким. У правій руці він тримав пістолет. Вона заплющила очі, всім своїм єством бажаючи заперечити реальність, відігнати жахливе видіння. Невже це відбувається насправді?”

Терези

“Тепер же, позбувшись нещодавнього нещасливого та розгубленого вигляду, що так турбував дружину, він знову був самовпевненим і вбрався в якусь віддалену подобу вечірнього костюма”.

Скорпіон

“Кольори немовби розмовляли з нею. Блакитний і бузковий асоціювалися з її дитинством у Хюе. Червоний нагадував про гнів, а жовтий — про тепло літнього саду. Вона любила занурюватися у тканини, огортати шовком своє тіло й уявляти себе однією з жінок імператора, яка жила за прадавніх часів, коли все довкола було простим і зрозумілим. Дотик шовку заспокоював її”.

 

Стрілець

“— Кажуть, багато сторіч тому принцеса крадькома вивезла з Індії зуб Будди, сховавши його у зачісці, й віддала ченцям цейлонського храму. І тепер щороку його носять вулицями у супроводі оркестру та багатьох танцівників у квіткових гірляндах. Давайте підемо всі…”

Козеріг

“Він нічого не знав про важкі часи, пережиті нею та Сільві — напруга, конфлікти, суперництво. Навряд чи він знав і про те, що став одним із трофеїв, здобутих Сільві. Що ж стосується вбивства у підвалі, вона почала вірити в його невинність. Її тривога відступила. Трохи розібравшись у ситуації, вона подолала безсоння”.

Водолій

“Одного похмурого вечора, коли з Гімалаїв прилетіли на зимівлю блакитні та жовті пітти, пурпурові небеса розверзлись — і почався осінній сезон дощів, що надалі визначав життя мешканців маєтку. Усе зробилося сірим і вогким”.

Риби

“Ніколь грала жінку з кепською репутацією, але з золотим серцем. Її захоплювало відчуття свободи, що виникало завдяки перевтіленню в когось іншого. І байдуже, що це тривало годину чи дві; надто часто їй було незатишно у власній шкурі”.

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.