копия

#КнижковийГороскоп

Овен

«— Не поспішай з висновками про побачене і почуте. Це місце задумали серйозні люди. Поважай ідею. Поважай саме оточення. Артис каже, що ми повинні розглядати це як незавершену працю, працю на землі, форму земного мистецтва, ленд-арт».

Тілець

«Усе, що треба робити,— це лише постукати у  двері. Вибери колір, вибери двері та постукай. Якщо ніхто не відчиняє, стукай у  сусідні й  наступні».

Близнюки

«— Я усвідомлюю, що коли ми щось бачимо, то отримуємо лише певну міру інформації, відчуття, здогад про те, що бачимо. Я не знаю деталей чи термінологію, але таки знаю, що зоровий нерв не каже всієї правди. Ми бачимо тільки прикмети. Решта  — то наша вигадка, наш спосіб відновлювати наявне, якщо є  те, що філософськи можна назвати актуальним».

Рак

«Звичайні моменти роблять життя. Вона знала, що оце заслуговує на довіру, й  оце я  дізнався, урешті-решт, від тих років, які ми провели разом. Ніяких скоків чи падінь. Я  вдихаю дрібну мжичку подробиць минулого і  знаю, хто я».

Лев

«Коли світло стає червоним для пішоходів і часом, коли інший світлофор стає зеленим для транспорту. Це мій запас безпеки, і я вітаю таку нагоду, рішучою, а  інколи цивілізованою й  повільною, ходою перетинаючи широке авеню. Це змушує мене відчувати себе вірним системі, знаючи, що невиправданий ризик  — то невід’ємна частина коду міської патології».

Діва

«Людина, що палає, біжить вулицями. Якби я по- бачив таке на власні очі, то побіг  би за ним. І  якби він біг і  репетував, то я  репетував  би разом з  ним. І  коли  б він звалився, то звалився  б і  я».

Терези

«Усесвіт, мультивсесвіт, так багато космічних без- мірів, аж ідея повторюваності стає неминучою. Ідея двох індивідів, що сидять на лавці в пустельному саду, розмовляючи, як оце ми, ти і  я, слово за слово, за винятком того, що вони інші індивіди, в іншому саду, за мільйони світлових років звідси — ця ідея невідворотна».

Скорпіон

«— Люди з  віком усе більше люблять предмети. Думаю, це правда. Конкретні речі. Книжку в  шкіряній палітурці, предмет меблів, фотографію, малюнок, рамку, що тримає малюнок. Ці речі змушують минуле видаватися постійним».

Стрілець

«Повної темряви та цілковитої тиші не буде. Ви це знаєте. Вас інструктували. Спочатку ви пройдете медико-біологічне редагування, через кілька годин. Мозковиправлення. Згодом ви знову себе зустрінете. Пам’ять, тотожність, самість  — на іншому рівні».

Козеріг

«Інколи минає цілий ранок, поки переживеш сон, перепрокинешся. Однак я  не міг згадати ані найслабшої миті сновидіння відтоді, як повернувся»

Водолій

«Усе це має значення, навіть якщо не передбачається, що воно його має. Хліб, який ми їмо. Змушує мене загадатися, хоч і  ненадовго, хто були мої пращури».

Риби

«Сонце  — невідома сутність. Вони говорили про сонячні бурі, спалахи та суперспалахи, корональні викиди маси. Чоловік намагався знайти адекватні метафори. Він накручував рукою в  дивній синхронії з його посиланням на земну орбіту. Я споглядав за схиленою жінкою, мовчазною на мільярди років нашої вразливої землі, комет, астероїдів, випадкових ударів, минулих вимирань, поточного зникнення видів. — Катастрофа  — то наша казочка на ніч».

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.