28537921_1907807736216207_1188388078_n

#КнижковийГороскоп

Овен

«Почуваючись затишно в халепі, у тому туристському кріслі я й гадки не мала про те, що на мене чекає. Тим не менше, не протестувала проти нашого руху туди, що певно було фермою».

Тілець

«Це про реальність. Я сама поставила себе в такі обставини. Я та «ну і звісно ж ще дехто», створили мій стан. І я ніколи не жалкувала про те, що хтось міг би назвати «помилкою». І ніколи не буду, хоча хтось і міг би.»

Близнюки

«На те, щоб сплести справжню велику ковдру, знадобиться чимало часу. Навіть більше, аніж на те, щоб її розпустити. Підсвідомо, якимось чином я це знала, а тому хотіла почати негайно».

Рак

«Якщо я думала, що моя кімната внизу була усамітненою в’язницею, то в шафі мене наче викинули за борт космічного корабля й залишили падати у вільному космосі. Тут мій кокон. Тут моя пла- нета. Гравітація підвела мене, ризиковано піднявши над зірками».

Лев

«Навіть наші кроки того ранку відлунювали в унісон, така ж хода, дихання, паузи та хитання головою, наші споріднені сутності діяли наче команда танцюристів чечітки на Бродвеї».

Діва

 

«Сидячи тут, сімнадцять років по тому, цю цитату, написану власноруч, я маю віддруковану над столом: «Чого б ти не чекав, будь готовим». Під цим я мала на увазі, якщо ти чогось чекаєш, не просто чекай, роби кроки, щоб досягти цього».

Терези

 «Мені подобається це відчуття, коли ніхто в цілому світі не зможе дізнатися, де ти саме тієї миті. Я могутній. Я керую світом. Ніхто не може сказати, що я не можу бути тут, навіть якщо й не збирався. Цей дар, цей вільний час. Я можу провалитися в прогалину між теоретичними смугами всесвіту та залишатися в прірві без гравітації».

Скорпіон

« «Ловець у житі», «Сніданок чемпіонів», «Сто років самотності», «Біда наступає» та ще кілька інших типових книг зі шкільної програми — Селінджер, Воннеґут, Маркес, Бредбері — всі стали зброєю в нашій війні».

Стрілець

«Твій вигляд має значення в багатьох речах, сказаних чи несказаних, особистих та неособистих»,— сказала вона, струшуючи неви- димі крихти зі своєї накрохмаленої блузки та по- правляючи діамантові запонки нижче своїх вишитих ініціалів».

Козеріг

«Любов — то найпростіша емоція, щоб вимкнути, але найважча, щоб увімкнути. Для контрасту, найлегше увімкнути та найважче вимкнути ненависть, докори сумління, почуття провини, та найлегше з-поміж усіх — страх».

Водолій

«Більшість людей розрізняють лише один відсоток кольорів широкого спектра. Рідко хто візуалізує біль- ше одного відсотка, й вони або відчувають розчару- вання від затуманеного сприйняття всіх інших, або ж стверджують, що бувають у раю в своїх снах. От же щасливчики».

Риби

«Подейкують, що пильно дивитися на тварину —це вияв агресії та певний спосіб спровокувати її напади. Однак, робити те саме з коброю — це спосіб приборкати її, чому я була свідком лише за тиждень до того, як мене викрали».

Опубліковано у #КнижковийГороскоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.