Гіларі Бойд

гіларі бойд

Гіларі Бойд (1949) — відома англійська романістка, автор одного з найуспішніших бестселерів останніх років «Четверги у парку» (2011), творець оригінального літературного жанру «грен-літ», у центрі уваги якого — еротичне життя літніх людей.

Письменниця народилася у Північному Уельсі, де служив її батько, офіцер британської армії. Закінчила початкову школу в Лондоні, потім навчалася у закритій школі «Родеан». Працювала медсестрою в одній з лондонських лікарень, потім консультантом з питань шлюбу, поєднуючи цю роботу з навчанням у Лондонському університеті. Літературну кар’єру Гіларі Бойд розпочала як медичний журналіст, що пише про проблеми депресій, виховання дітей і складнощі вагітності. Доволі довго художні тексти залишалися для неї хобі, оскільки письменниця була зосереджена на трьох власних дітях, боротьбі з онкологічним захворюванням і роботі в інжиніринговій компанії. Проте, до появи «Четвергів у парку», коли Гіларі вже виповнилося 62 роки, вона встигла написати чотири романи, які були одностайно відкинуті видавцями. Однак «Четверги» змінили все: книга, спочатку опублікована тільки в електронному вигляді, протягом шести тижнів очолювала список бестселерів «Amazon», а її паперові тиражі стрімко досягли захмарної цифри в 650 000 примірників.

Головна тема книг Гіларі Бойд, у тому числі і роману «Лавандовий дім», який ми представляємо українському читачеві, — здатність немолодих жінок змінювати власне життя, двоїста роль незалежності, свободи і пізньої сексуальності, а також непохитна віра в те, що сім’я є тим підґрунтям, на якому будуються усі інші людські взаємодії.

Опубліковано у Автори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.