Співпраця з авторами

Друзі!

Дякуємо за незгасаючий інтерес до нашого видавництва. Ми обов’язково розглянемо ваші рукописи за умови, що вони офігенні, відповідають тематиці видавництва та оформлені відповідно до наших вимог.

 

Хочемо наголосити, що:

*рукописи не повертаються, не рецензуються і … не горять.

*рукописи, написані від руки, не приймаються, бо від руки вже давно ніхто не пише;

*термін розгляду рукописів — від 3 до 6 місяців; якщо після закінчення цього терміну ми не зв’язалися з вами — не гайте часу і шукайте іншого видавця;

* умови публікації твору обговорюються тільки після того, як головний редактор скаже «вау!» і схвалить видання твору;

* якщо ви відіслали свій рукопис в інше видавництво, ми, звісно, трохи образимось, але на наше рішення це не вплине. Просто повідомте нас, якщо під час розгляду ваш рукопис буде прийнято до друку в іншому видавництві, щоб ми могли побажати вам успіху.

Куди відправляти рукопис?

Текст, у вигляді файлу в форматі «.doc» можна записати на флешку та відправити нам поштовими голубами, оленями, гінцями й навіть дронами — ви нас точно вразите, але на кінцевий результат це не вплине, тож просто напишіть листа на електронну пошту info@fabulabook.com.
Наша «Всевидюче око» знаходиться у стадії розробки, тому в супровідному листі вкажіть ваше ім’я, телефон та адресу електронної пошти, а також додайте короткий опис (синопсис) твору.

Відмова у прийнятті рукопису не завжди пов’язана з якістю тексту (лише у 90% випадків). Ми одразу бажаємо успіху всім, хто не став частиною нашої команди, бо, на жаль, ми не маємо можливості відповісти кожному особистим листом.